Kurumsal

 

 

GT Form yaşamımızın her anında karşımıza çıkan tek kullanımlık, bardak, tabak, kapak, saklama kapları, yumurta viyolleri ve bu gibi bir çok ambalaj ürünlerinin üretiminde kullanılan termoform makina ve kalıplarını 35 yıllık tecrübeye sahip personel kadrosu ile 5.000 metre karelik üretim tesisinde gerçekleştirmektedir.

GT Form sunduğu anahtar teslim üretim hatları ile 5 kıtada 30’den fazla ülkede 250’yi aşkın makine ve 1000’i aşkın kalıp ile hizmet vermektedir.

Firmamız kuruluşundan bugüne en iyi reklamın memnun olmuş müşteriler ile yapıldığının bilincinde olmuş ve misyon olarak müşteri memnuniyetini kendine öncelikli amaç edinmiştir. Bu doğrultuda güvenilir markası ve hızlı satış sonrası servisi ile Dünya ambalaj sektörünün en önemli markaları arasında yerini almış olan GT Form, hem makine, hem de kalıp imalatını kendi bünyesinde yapan Türkiye’nin tek ve lider kuruluşudur.

Tamamen kendi üretimi olan, termoform makine, kalıp ve dizici ekipmanlar müşterilerin önerileri ile GT Form’un mühendislik başarısının ortak ürünleridir.

Üstün deneyime sahip ar-ge ekibimiz, yüksek teknolojiyi kullanarak, müşterilerimizden gelen geri bildirim ve talepleri değerlendirerek yüksek verimlilik ve kullanım kolaylığı sağlayan kendimize özgü patentlerimiz ile güvenilir, sağlam termoform makine ve kalıplarının üretiminde ve geliştirilmesinde bizi biz yapan en güçlü unsurlardan birisidir.